Komplet firanek z zazdrostkami?

Komplet firanek z zazdrostkami lub same zazdrostki do kuchni lub jadalni to ważny element wystroju wnętrz, który znacząco wpływa na ich charakter.

Firany z zazdrostkami stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej, długiej firany sięgającej podłogi. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów tego typu, charakteryzujących się nie tylko wysoką jakością, ale również rozsądną ceną. Do wyboru modele monochromatyczne, wielokolorowe lub wzorzyste w różnych rozmiarach.

Gotowe firany z zazdrostkami do kuchni?

Jeśli Twoja kuchnia lub salon charakteryzują się niewielką powierzchnią, to delikatna zazdrostka lub komplet firan z zazdrostkami do kuchni lub jadalni będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli okna w tym pomieszczeniu są małe, a chcemy je doświetlić, wybierzmy przewiewny model w jasnych barwach – filtrowanie światła nie tylko rozjaśni wnętrze, sprawiając, że będzie wyglądało na większe niż jest w rzeczywistości, ale także nada niepowtarzalnego wyglądu i stworzy niepowtarzalną atmosferę.

Kiedy mamy dużą kuchnię lub jadalnię, mamy niemal nieograniczone możliwości wyboru, jeśli chodzi o krótkie firanki czy zazdrostki. Bardzo efektownie zaprezentują się tu te mięsiste, połączone z zasłonami z grubo marszczonego materiału. Poszczególne elementy dekoracji okna mogą być zbliżone kolorystycznie lub kontrastować.

Jeśli szukasz czegoś innego niż firany z zazdrostkami, zainspiruj się poniższymi propozycjami:

Comments are closed.